Tvorba webových stránekhttps://blog.pageride.comPoznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.
Měj své vlastní webové stránky!https://www.websnadno.czMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S WebSnadno je můžete mít i Vy.
Jackob Sochy z kovu .cz https://www.sochyzkovu.euVýroba na zakázku i dle foto. Exkluzivní umění ČR auta-motorky-dekorace-postavy-sci-fi-zvířata

První domácí zápas o první body, Kralupy v sobotu vyzvou velkopopovický Slavoj.

Po těžkém ligovém startu na ledě úřadujícího vicemistra z Černošic čeká kralupské mužstvo první utkání před vlastními fanoušky. V rámci 2. kole krajské ligy vyzve nováčka západní skupiny Slavoj Velké Popovice.

Ještě loni hrály Popovice ve východní skupině středočeské krajské ligy a Kralupané tak měli pouze jedinou příležitost s tímto týmem změřit síly. V sezóně, kdy byl velkopopovický stánek téměř nedobytnou tvrzí, sehrály Kralupy jediné ligové utkání s tímto soupeřem právě ve Velkých Popovicích a nevedly si vůbec špatně. V onom prosincovém zápase dokonce držely okolo 40 minut vyrovnaný stav. Utkání pak rozhodla třetí třetina, v níž domácí utekli o 2 branky a Kallův kontaktní gól už na zisk bodů nestačil. Po postupu kolínského rezervního týmu a sestupu Neratovic se Velké Popovice přesunuly do západní skupiny soutěže a vzájemný zápas si tak budou moci fanoušci z obou táborů užít hned dvakrát.

Obě dvě mužstva vstřelily v prvním kole soutěže shodně po 3 brankách a obě dvě mužstva mají po prvním zápase jednoho dvougólového střelce. Na domácí straně je to Ondřej Hampl, na té druhé talentovaný mladík Jan Synáč. Rozdíl mezi oběma týmy činí inkasované branky. Zatímco Popovice uhájily proti rezervě Příbrami čisté konto, Kralupy inkasovali z černošických holí hned šestkrát a do zápasu se dostal na 10 minut hry i druhý gólman Pavel Kresta.

Zajímavostí ze zápasu Slavoje s Příbramí také je, že co velkopopovický gól, to zcela jiná herní situace. Jan Synáč proměnil přesilovou hru, proměnil trestné střílení a úvodní branka z hole Aleše Marečka padla dokonce ve vlastním oslabení. Ve hře 5 na 5 tedy mají co se týče produktivity jasně navrh kralupští, kteří za vyrovnaného stavu počtu hráčů na ledě vstřelili Černošicím hned dvě branky, přičemž Ondřej Hampl k tomu využil ještě jednu z přesilovek.

Do sestavy Kralup by se měli vrátit v první kole absentující členové první formace Kaprál s Řehákem a kapitán Tomáš Prášek. Reputaci si bude chtít napravit první brankář a fantom poslední sezóny Jiří Exner, který bude chtít domácímu publiku připomenout, kdo je králem středočeských brankovišť. Vstřelí Ondřej Hampl svůj první hattrick v sezóně?

O tom a řadě dalších příbězích se přijďte přesvědčit na vlastní oči již tuto sobotu v 18:15 na kralupský zimní stadion a podpořme společně naše mužstvo v boji za prvními body do ligové tabulky! Společně jsme silnější!