Po slibném začátku z Benešova bez bodu. Domácí obrat řídil čtyřbodový Kaňka.
  17.11.2019
1920_Kralupy_Zabonosy_report_mini   Čtvrté domácí utkání, čtvrté vítězství! Kralupskou tvrz nedobyly ani Žabonosy!
  10.11.2019
  Přestřelka ve třetí třetině kralupské body nepřinesla, Slánští uhájili domácí neporaženost.
  4.11.2019
1920_Kralupy_KraluvDvur_report_mini   Jakub Kaprál přispěl hattrickem proti Královu Dvoru k páté výhře v sezóně!
  27.10.2019
1920_Rakovnik_Kralupy_report_mini   Po dramatickém boji nakonec vítězná šňůra končí. Z Rakovníku bez bodu.
  21.10.2019
  6 branek a 4. výhra v řadě! Kralupy vezou z Vlašimi další 3 body!
  13.10.2019
1920_Kralupy_KutnaHora_report_mini   Kralupská kanonáda a třetí výhra v řadě! Sršni odletěli s přídělem 8:2.
  7.10.2019
  Z Příbrami za 3 body! Kralupy slaví druhou výhru v řadě!
  2.10.2019
1920_Kralupy_VelkePopovice_report_mini   Kralupy slaví první vítězství v sezóně! V prodloužení ho proti Popovicím vystřelil Jakub Kaprál!
  22.9.2019
1920_Cernosice_Kralupy_report_mini   Z Černošic bez bodu. Kralupy v osekané sestavě nestačily na úřadujícího vicemistra.
  16.9.2019
  Jakub Kaprál rozstřílel Neratovice čtyřmi góly! Kralupy zakončují sezónu vítězstvím a posunem na šestou příčku ve skupině.
17.2.2019

Šebestův premiérový gól na body nestačil. Derby pro Mělník.
10.2.2019

Oslavy s nahořklou příchutí. Kralupy dostaly od Žabonos osmičku, přesto slaví záchranu!
5.2.2019

S Boleslaví za 3 body, Kralupy jsou blízko záchraně!
27.1.2019

Z Černošic bez bodu, utkání rozhodla třetí třetina.
20.1.2019

Dvougólová třetí třetina na obrat nestačila, Rakovník veze z Kralup všechny body.
14.1.2019

Velkolepý obrat! Kralupy otočily zápas se Slaným a berou 3 body!
6.1.2019

Velké Popovice potvrdily domácí neporazitelnost, Kralupy na body nedosáhly.
23.12.2018

Kralupy neudržely vedení s ligovým lídrem, Čáslav rozhodla v přesilovkách.
16.12.2018

Práškův gól na výhru nestačil, Kralupy padly v Příbrami 4:1.
9.12.2018

S Easy Flyers za 3 body! Třetina snů přinesla 2. výhru v řadě a 6. místo ve skupině!
2.12.2018

Čepice dolů! Ondra Balada oslavil hattrickem proti Neratovicím první kralupské domácí vítězství v sezóně.