2021_Podebrady_Kralupy_report_mini   Z Poděbrad bez bodů, Kralupy sestřelil hattrickem Viktor Martínek
  11.10.2020
  Divoká osmibranková třetina rozhodla, Kralupy odjely z Rakovníka bez bodu
  9.10.2020
  Hattrick Martina Příhody a první vítězství sezóny! Králův Dvůr si z Kralup odvezl tradiční porážku
  20.9.2020
  Rychlé vedení nestačilo, první ligový zápas Kralup ovládly Popovice
  13.9.2020
  Po dvou výhrách zakončují Kralupy přípravu těsnou porážkou po nájezdech. Trenér Sikela je s výkony spokojený
  5.9.2020
  Mělník odpískal sezónu. Kralupy postupují do finále!
  11.3.2020
  Nájezdový mág! Jirka Exner vychytal dalších pět nájezdů a Kralupy jsou v semifinále! Boleslav docvakl Kaprálův bekhend!
  9.3.2020
  Osmigólová přestřelka ve třetí třetině vyústila ve srovnání série, o postupujícím se rozhodne v Mladé Boleslavi!
  8.3.2020
1920_ctvrtfinale1_report_mini   Studentův hattrick a další prodloužení! Drama v Mladé Boleslavi rozhodl Ondřej Hampl a Kralupy mají mečbol!
  5.3.2020
  Jiří Exner to zavřel a Kralupy slaví čtvrtfinále! Postupový gól trefil v samostatných nájezdech Roman Verbík!
  1.3.2020
  Do Kolína s mečbolem! Kralupy slaví úspěšný vstup do play-off, výhru trefil necelých 5 minut před koncem střelec Jan Háva!
  27.2.2020
1920_Melnik_Kralupy_report_mini   Těsná prohra na Mělníku. Kralupy odjíždí z derby bez bodu a čeká je předkolo s Kolínem.
  23.2.2020
  Odveta se Slaným za 3 body! Vítězství vystřelil Robin Student, Kralupy začnou play-off doma!
  16.2.2020
  Dva góly nestačily. Z Mladé Boleslavi odjíždí Kralupy bez bodů a čtvrtfinále se jim vzdaluje.
  9.2.2020
  S úřadujícím mistrem bez bodu, Čáslav přerušila těsnou porážkou kralupskou vítěznou sérii.
  2.2.2020
  3 body z Berouna a 5. výhra v řadě! Kralupy vybojovaly proti Královu Dvoru 2. místo ve skupině!
  26.1.2019
1920_Kralupy_Rakovnik_report_mini   Dramatický boj s Rakovníkem rozsekl v prodloužení Roman Verbík! Kralupy vítězí počtvrté v řadě!
  19.1.2020
1920_Kralupy_Pribram_report_mini   Příbram v Kralupech první venkovní bod nezískala, o osudu utkání rozhodl svou třetí vítěznou brankou sezóny Jakub Kaprál!
  12.1.2020
1920_Kolin_Kralupy_report_mini   Kralupy zakončují rok ve velkém stylu, Kolínu nadělily osmičku a dostaly se na dosah 2. místu ve skupině!
  22.12.2019
  Nejlepší ligový útok znemožněn! Poděbrady si z Kralup odvezly šestigólovou nadílku!
  15.12.2019
1920_VelkePopovice_Kralupy_report_mini   Bod z nedobytných Popovic! Slavoj v odvetě vrátil Kralupům porážku po prodloužení.
  8.12.2019
  Jiří Exner vynuloval černošické střelce! Bezbrankový zápas s lídrem rozsekl v prodloužení Ondřej Hampl!
  1.12.2019
1920_Kralupy_Melnik_report_mini   Kralupy stáhly pětibrankovou ztrátu a v derby s Mělníkem vybojovaly bod!
  24.11.2019
  Po slibném začátku z Benešova bez bodu. Domácí obrat řídil čtyřbodový Kaňka.
  17.11.2019
1920_Kralupy_Zabonosy_report_mini   Čtvrté domácí utkání, čtvrté vítězství! Kralupskou tvrz nedobyly ani Žabonosy!
  10.11.2019
  Přestřelka ve třetí třetině kralupské body nepřinesla, Slánští uhájili domácí neporaženost.
  4.11.2019
1920_Kralupy_KraluvDvur_report_mini   Jakub Kaprál přispěl hattrickem proti Královu Dvoru k páté výhře v sezóně!
  27.10.2019
1920_Rakovnik_Kralupy_report_mini   Po dramatickém boji nakonec vítězná šňůra končí. Z Rakovníku bez bodu.
  21.10.2019
  6 branek a 4. výhra v řadě! Kralupy vezou z Vlašimi další 3 body!
  13.10.2019
1920_Kralupy_KutnaHora_report_mini   Kralupská kanonáda a třetí výhra v řadě! Sršni odletěli s přídělem 8:2.
  7.10.2019
  Z Příbrami za 3 body! Kralupy slaví druhou výhru v řadě!
  2.10.2019
1920_Kralupy_VelkePopovice_report_mini   Kralupy slaví první vítězství v sezóně! V prodloužení ho proti Popovicím vystřelil Jakub Kaprál!