Měj své vlastní webové stránky!https://www.websnadno.czMít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S WebSnadno je můžete mít i Vy.
Tvorba webových stránekhttps://blog.pageride.comPoznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA.
E-shop snadno & rychlehttps://www.websnadno.czSystém WebSnadno nabízí moderní e-shop s podporou on-line plateb.
  Kralupy ovládly kvalifikaci s Bílinou rozdílem třídy a vybojovaly postup do 2. ligy!
  MISTŘI! Kralupy v odvetě zničily Mělník 5:1 a slaví mistrovský titul!
  19.3.2023
  1125 diváků vidělo první finálovou výhru, Kralupy na Mělníku zabojují o titul!
  17.3.2023
  23 let čekání je u konce! Kralupy doma vyprovodily Poděbrady pěti góly a zahrají si finále s Mělníkem!
  12.3.2023
  Kralupy vezou z Poděbrad první semifinálovou výhru a v sobotu doma zabojují o finále!
  9.3.2023
  Semifinále! Postup vykličkoval v nájezdech třetího zápasu Pavel Husarik!
  6.3.2023
  Po dvanácti a půl letech výhra ve Slaném! Kralupy se v sobotu doma porvou o postup!
  3.3.2023
  Čtvrtfinále! Postup trefil v prodloužení Martin David, Sršni si protáhli sezónu gólem 0,5 sekundy před koncem základní hrací doby
  26.2.2023
  První zápas předkola pro Kralupy, kutnohorské Sršně sestřelil v 53. minutě Jonáš Marek
  23.2.2023
  Přímý souboj o čtvrtfinále pro Slaný, Kralupy čeká předkolo
  19.2.2023
  Zpátky v elitní čtyřce! Přestřelku s Mladou Boleslaví rozhodl v prodloužení David Bradáček
  9.2.2023
  Kralupy sahaly v Černošicích po vyrovnání, utkání zlomily dva slepené domácí góly v 54. minutě zápasu
  5.2.2023
  Oslabené Kralupy v Kolíně smazaly třígólové manko a z úterní dohrávky vezou bod po nájezdech
  19.1.2023
  Efektivní přesilovky a zodpovědná hra dozadu, Kralupy vezou z Kutné Hory první letošní vítězství
    16.1.2023
  Bojovnost na Vlašim nestačila, Kralupy neuhlídaly Floriánův útok a do nového roku vstupují porážkou
  8.1.2023
  Osm přesilovek Hvězdě na úspěch nestačilo, Kralupy předvedly obrat a nové dresy pokřtily vítězstvím
  11.12.2022
  Odveta pro "druholigové" Benátky, výhru domácích nakonec vystřelil až v osmé sérii nájezdů Martin Hošek
  5.12.2022
  Dva góly Pavla Husarika a hattrick Tomáše Práška ve třetině snů, Kralupy poráží Benešov nejvyšším rozdílem v historii!
  27.11.2022
  Luboš Novotný zavřel bránu, Pavel Husarik rozhodl a Kralupy vezou po 11 letech výhru z Poděbrad!
  20.11.2022
  Premiérový gól Adama Stupky k vítězství nepomohl, prokletí slánského zimního stadionu trvá dál
  14.11.2022
  Po osmi výhrách facka v Rakovníku, kralupská rekordní série je u konce
  7.11.2022
  Luboš Novotný vynuloval Králův Dvůr a pomohl k osmé výhře v řadě! Kralupy vedou ligu!
  30.10.2022
  Nadále neporaženi! Ota Řehák zlomil vítězným nájezdem popovické prokletí a Kralupy slaví sedmou výhru v řadě!
  23.10.2022
  Z Čáslavi poprvé vítězně! Šestou výhru v řadě trefil v prodloužení Tomáš Soukup
  18.10.2022
  Okres Kralupy! Mělník si z derby odváží nejvyšší porážku v hokejových dějinách
  9.10.2022
  Historicky první zápas s pražskou Hvězdou vítězně pro Kralupy! Výhru vystřelil svým premiérovým gólem Štěpán Binko
  2.10.2022
  Dvougólový David Chládek rozhodl o třetí výhře v řadě a rekordním vstupu do sezóny! Kralupy poráží Žebrák 5:2
  25.9.2022
  Druhý Bradáčkův hattrick a skvělý výkon brankáře Novotného, Kralupy vezou z Kolína po 11 letech porážku Žabonos
  20.9.2022
  Bradáček hattrickem znemožnil "druholigové" Benátky, Kralupy vstupují do sezóny vítězně
  11.9.2022
  Kralupy v přípravě stoprocentní, ke čtyřem výhrám výrazně přispěly i posily
  6.9.2022
  Třízápasové semifinále ovládl Mělník, sezóna pro Kralupy končí
  17.3.2022
  První semifinálový bod pro Mělník, bitva o finále pokračuje v sobotu v Kralupech
  10.3.2022
  Semifinále! Kralupy otočily i druhý zápas s Kolínem a slaví postup!
  6.3.2022
  Z Kolína vítězně! Doma budou v sobotu Kralupy bojovat o postup
  3.3.2022
  Kralupy v Berouně smazaly tříbrankové manko a v nájezdech vybojovaly čtvrtfinále!
  27.2.2022
2122_predkolo_report_mini   Kralupy vstoupily do play-off vítězně a v Berouně zaútočí na postup!
  25.2.2022
  Derby před necelou tisícovkou diváků ovládl Mělník, Kralupy čeká předkolo s Královým Dvorem
  20.2.2022
  Odveta s Královým Dvorem pro Kralupy, třetí výhru v řadě řídil třemi body Jonáš Marek
  13.2.2022
  2 body z Benešova! O vítězství rozhodl v prodloužení svého 100. zápasu za Kralupy Jakub Kaprál
  6.2.2022
  Sobotní večer plný historických zápisů, Kralupy poráží Čáslav 5:1!
  30.1.2022
  Ze Slaného s bodem, o výsledku rozhodl 8 sekund před koncem prodloužení Sekerka
  29.1.2022
  Z Hořovic s bodem, Kralupy padly v oslabené sestavě se Žebrákem v prodloužení
  23.1.2022
  Premiérový gól kapitána na Velké Popovice nestačil, Kralupy vstupují do nového roku porážkou
  9.1.2022
  Šestigólová nabídka pro Sršně, Kralupy zakončují rok třetí výhrou v řadě!
  19.12.2021
  Čtyřgólový Husarik řídil obrat, Rakovník si z Kralup odvezl sedmigólovou nadílku
  17.12.2021
  Dva góly v oslabení a pětibodový Kaprál, Kralupy mají rekordní skalp Žabonos
  12.12.2021
  Odveta vítězně pro Černošice, směr zápasu udaly úderné domácí přesilovky
  5.12.2021
2122_Kralupy_Melnik_report_mini   Z derby jen s bodem, Mělník rozhodl v nájezdech
  21.11.2021
  Generálka na derby jak se patří, Kralupy vezou z Mladé Boleslavi rekordní výhru
  14.11.2021
  Zpátky na vítězné vlně! Sedmigólovou demolici Vlašimi okořenil hattrickem Brandejský
  7.11.2021
  Kralupy nezvládly závěr a z Berouna vezou jen bod, zápas rozhodl hattrickem Veselý
  31.10.2021
2122_Kralupy_Zebrak_report_mini   Devět gólů a třetí výhra v řadě, Kralupy si zastřílely proti Žebráku
  24.10.2021
  Kaprálova formace řídila obrat proti rivalovi, Kralupy zapisují nejvyšší domácí výhru se Slaným od přelomu milénia
  17.10.2021
  Kralupy mají skalp východního lídra! Obrat v Kolíně nastartoval prvním gólem sezóny Tomáš Soukup
  11.10.2021
2122_Kralupy_Podebrady_report_mini   Gól Romana Verbíka nestačil, z prvního říjnového utkání berou body Poděbrady
  3.10.2021
  Týmový výkon, jistý Škubal v brance a tři body z Popovic! Kralupy se posouvají na druhé místo ve skupině!
  26.9.2021
  Stobodový Kaprál a historické vítězství, Černošice odjíždějí z Kralup po deseti letech s prázdnou!
  19.9.2021
2122_Rakovnik_Kralupy_report_mini   Z Rakovníka bez bodu, o osudu utkání rozhodla čtyřgólová druhá třetina
  13.9.2021
  Kralupy zakončily přípravu osmi góly v síti Slaného a vyhlíží první ligový zápas
  8.9.2021
2021_Podebrady_Kralupy_report_mini   Z Poděbrad bez bodů, Kralupy sestřelil hattrickem Viktor Martínek
  11.10.2020
  Divoká osmibranková třetina rozhodla, Kralupy odjely z Rakovníka bez bodu
  9.10.2020
  Hattrick Martina Příhody a první vítězství sezóny! Králův Dvůr si z Kralup odvezl tradiční porážku
  20.9.2020
  Rychlé vedení nestačilo, první ligový zápas Kralup ovládly Popovice
  13.9.2020
  Po dvou výhrách zakončují Kralupy přípravu těsnou porážkou po nájezdech. Trenér Sikela je s výkony spokojený
  5.9.2020
  Mělník odpískal sezónu. Kralupy postupují do finále!
  11.3.2020
  Nájezdový mág! Jirka Exner vychytal dalších pět nájezdů a Kralupy jsou v semifinále! Boleslav docvakl Kaprálův bekhend!
  9.3.2020
  Osmigólová přestřelka ve třetí třetině vyústila ve srovnání série, o postupujícím se rozhodne v Mladé Boleslavi!
  8.3.2020
1920_ctvrtfinale1_report_mini   Studentův hattrick a další prodloužení! Drama v Mladé Boleslavi rozhodl Ondřej Hampl a Kralupy mají mečbol!
  5.3.2020
  Jiří Exner to zavřel a Kralupy slaví čtvrtfinále! Postupový gól trefil v samostatných nájezdech Roman Verbík!
  1.3.2020
  Do Kolína s mečbolem! Kralupy slaví úspěšný vstup do play-off, výhru trefil necelých 5 minut před koncem střelec Jan Háva!
  27.2.2020
1920_Melnik_Kralupy_report_mini   Těsná prohra na Mělníku. Kralupy odjíždí z derby bez bodu a čeká je předkolo s Kolínem.
  23.2.2020
  Odveta se Slaným za 3 body! Vítězství vystřelil Robin Student, Kralupy začnou play-off doma!
  16.2.2020
  Dva góly nestačily. Z Mladé Boleslavi odjíždí Kralupy bez bodů a čtvrtfinále se jim vzdaluje.
  9.2.2020
  S úřadujícím mistrem bez bodu, Čáslav přerušila těsnou porážkou kralupskou vítěznou sérii.
  2.2.2020
  3 body z Berouna a 5. výhra v řadě! Kralupy vybojovaly proti Královu Dvoru 2. místo ve skupině!
  26.1.2019
1920_Kralupy_Rakovnik_report_mini   Dramatický boj s Rakovníkem rozsekl v prodloužení Roman Verbík! Kralupy vítězí počtvrté v řadě!
  19.1.2020
1920_Kralupy_Pribram_report_mini   Příbram v Kralupech první venkovní bod nezískala, o osudu utkání rozhodl svou třetí vítěznou brankou sezóny Jakub Kaprál!
  12.1.2020
1920_Kolin_Kralupy_report_mini   Kralupy zakončují rok ve velkém stylu, Kolínu nadělily osmičku a dostaly se na dosah 2. místu ve skupině!
  22.12.2019
  Nejlepší ligový útok znemožněn! Poděbrady si z Kralup odvezly šestigólovou nadílku!
  15.12.2019
1920_VelkePopovice_Kralupy_report_mini   Bod z nedobytných Popovic! Slavoj v odvetě vrátil Kralupům porážku po prodloužení.
  8.12.2019
  Jiří Exner vynuloval černošické střelce! Bezbrankový zápas s lídrem rozsekl v prodloužení Ondřej Hampl!
  1.12.2019
1920_Kralupy_Melnik_report_mini   Kralupy stáhly pětibrankovou ztrátu a v derby s Mělníkem vybojovaly bod!
  24.11.2019
  Po slibném začátku z Benešova bez bodu. Domácí obrat řídil čtyřbodový Kaňka.
  17.11.2019
1920_Kralupy_Zabonosy_report_mini   Čtvrté domácí utkání, čtvrté vítězství! Kralupskou tvrz nedobyly ani Žabonosy!
  10.11.2019
  Přestřelka ve třetí třetině kralupské body nepřinesla, Slánští uhájili domácí neporaženost.
  4.11.2019
1920_Kralupy_KraluvDvur_report_mini   Jakub Kaprál přispěl hattrickem proti Královu Dvoru k páté výhře v sezóně!
  27.10.2019
1920_Rakovnik_Kralupy_report_mini   Po dramatickém boji nakonec vítězná šňůra končí. Z Rakovníku bez bodu.
  21.10.2019
  6 branek a 4. výhra v řadě! Kralupy vezou z Vlašimi další 3 body!
  13.10.2019
1920_Kralupy_KutnaHora_report_mini   Kralupská kanonáda a třetí výhra v řadě! Sršni odletěli s přídělem 8:2.
  7.10.2019
  Z Příbrami za 3 body! Kralupy slaví druhou výhru v řadě!
  2.10.2019
1920_Kralupy_VelkePopovice_report_mini   Kralupy slaví první vítězství v sezóně! V prodloužení ho proti Popovicím vystřelil Jakub Kaprál!